لودینگ

گروه طراحی سایت میسیزوردپرس

گروه طراحی سایتی که انتخاب میکنید مهمه چون وب سایت شما، بیلبورد تبلیغاتی شماست!

اگر قصد تبلیغ کسب و کارتون رو در فضای اینترنت دارید، ما در گروه طراحی سایت میسیزوردپرس به شما کمک می‌کنیم تا کسایی که احتیاج به خدمات یا محصولاتی که شما ارائه می‌دهید، دارند به سایت شما مراجعه کنند. همچنین شما می‌تواند ترافیک باکیفیتی از انواع سایت‌ها رو داشته‌باشید و با هدفمندی تبلیغات اینترنتی خود، مشتری خودتون رو به صفحه موردنظر خود جلب کنید.

طراحی تخصصی وب سایت شما توسط یک گروه طراحی سایت حرفه ای

طراحی تخصصی سایت و فروشگاه‌‌های اینترنتی با استفاده از جدیدترین روش های طراحی سایت با وردپرس و سئو، دارای امکانات و ویژگی‌های متنوع و آموزش‌های تخصصی کار با پنل مدیریت سایت هست که در گروه طراحی سایت میسیزوردپرس اهمیت کیفیت طراحی سایت در معرفی کسب و کار و جذب مشتریان بیشتر، بسیار بالاست.

اگر همین الان بخواهین یه مغازه ی متوسط، در متوسط ترین نقطه ی شهرتون تاسیس کنین، تاحالا به این فکر کردین که چقدر هزینه ی اجاره اش میشه؟ اصلا هزینه ی اجاره هم اوکی باشه.

تاحالا به این فکر کردین که تامین کردن محصولاتی که میخواین بفروشین چقدر سخته؟ اصلا تامین کننده هم اوکی باشه.

بعدش به این فکر کردین که چه تضمینی وجود داره تا بتونی تمام اون محصولات رو به فروش برسونی و ضرر نکنی؟

میخوام با این حرف ها، به این نتیجه برسم که شما اگر مغازه ی پر فروشی هم تاسیس کنی، مشتریان شما کسانی هستن که در همون منطقه زندگی میکنن. نه بیشتر و دورتر!

اما اگر شما کسب و کارت اینترنتی باشه، گستره ی نامحدودی از مشتریا رو به سمت کسب و کار خودتون جذب میکنین.

حالا انتخاب با شماست.

web design grouup

طراحی وب چیست؟

طراحی وب به طراحی وب سایت هایی گفته می شود که در فضای اینترنت نمایش داده می شوند. معمولاً به جنبه های تجربه مخاطبان در توسعه وب سایت اشاره دارد تا توسعه نرم افزار. دیزاین وب در گذشته بر طراحی وب سایت برای مرورگرهای کامپیوتر متمرکز بود. با این حال، از اواسط دهه 2010، دیزاین کردن وب سایت ها برای مرورگرهای موبایل و تبلت اهمیت روزافزونی پیدا کرده.

یک دیزاینر وب روی ظاهر، چیدمان و در بعضی از موارد محتوای یک وب سایت کار می کنه. برای مثال، استایل دهی به رنگ ها، فونت ها و تصاویر بکار رفته شده مربوط می شود. Layout به چگونگی ساختار و دسته بندی اطلاعات اشاره داره. یک طراحی وب خوب برای استفاده راحت، از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است و با تیم کاربری و برند وب سایت مناسب است. خیلی از صفحات سایت ها با تمرکز بر سادگی طراحی شدند به طوری که هیچ طرح و عملکرد اضافی که ممکنه حواس کاربران رو پرت یا منصرف از خرید کنه ظاهر نشه.

متداول ترین متدها برای طراحی وب سایت

دو تا از متداول ترین متد ها برای طراحی وب سایت هایی که هم در کامپیوتر و هم در موبایل به خوبی کار می کنن، طراحی ریسپانسیو و واکنش گراست. در طراحی واکنشگرا، محتوا بسته به اندازه صفحه نمایش به شکل پویا حرکت می کنه. در طراحی تطبیقی، محتوای وب سایت در ابعاد طرح بندی مطابق با اندازه های رایج صفحه نمایش یکسان می شه. حفظ یک چیدمان که تا حد امکان انعطاف پذیر بین دستگاه ها باشه برای حفظ اعتماد و تعامل کاربر خیلی مهمه. از اونجایی که طراحی پاسخگو می تواند مشکلاتی را در این حیطه ایجاد کند، طراحان باید در کنار گذاشتن کنترل روش ظاهر شدن کار خود مراقب باشن. مخصوصا اگر آنها مسئول محتوا باشند، در حالی که ممکن است احتیاج به گسترش مهارت خود داشته باشند، از مزیت کنترل همه جانبه محصول نهایی لذت خواهند برد.

اگر سوال یا ابهامی درباره طراحی وب سایت دارید، میتونید از ما مشاوره رایگان بگیرید.

X